KONST / Litografier / Färglitografi 10481564
nr 1048 1564
Färglitografi
signerad. Tranor, 286/290, bladets mått: 79x61
Utrop:
1.000 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 augusti 2016
kl 18:55:10
2/8 09:32:28
200 kr
7/8 14:24:03